Nowe Orędzie Jezusa

Vassula Ryden - 14 stycznia 2014r

 

Vassula: - Jak mogę odwdzięczyć się Tobie za wszystko, co uczyniłeś dla mnie?

JEZUS: - Kwiecie, jako umiłowanej córce Boga pozwoliłem ci wzrastać we Mnie, abym Ja mógł żyć w twoim sercu i sprawiać, że będziesz dojrzewać we Mnie! Uczyniłem to, by pokazać temu pokoleniu i przyszłym pokoleniom, które nadejdą, Moją Dobroć i Miłosierdzie, jak niezwykle bogaty jestem w Łaskę.

Vassula: - Niech Twoja hojność rozciągnie się na wszystko, co żyje. Mogłabym mówić o wiele więcej, a i tak to by było zbyt mało!

JEZUS: - Bądź jak ogień, płonący miłością do Mego ludu, córko, Ja dam tobie wystarczającą siłę do uwielbienia Mnie. Moje Dzieło w tobie jeszcze się nie zakończyło, w Moich Orędziach wciąż mam do ułożenia dla tego pokolenia wdzięczne melodie, prorockie mowy i bizantyjskie nauki.

Ty jesteś dziedziczką tych Orędzi, więc nikt nie ma prawa cię odrzucać. Mówię tobie że, ci, którzy prorokują przeciwko tobie, będą mieli swój udział w Sprawiedliwości na Moim Sądzie. Jeśli nie będą słuchać i zwracać uwagi na słowa Moich proroków, których posyłaniem do was nigdy się nie znużyłem, postąpię z nimi surowo i według tego, na co zasługują! Moje Słowa, Vassulo, powinny być potraktowane poważnie przez tych, którzy wymyślają kłamstwa! Ich zęby są włóczniami i strzałami, ich język ostrym mieczem! Moja Vassulo, ujrzałem, z jaką niewdzięcznością niektórzy z nich cię traktują, zapominając, że w obecności Moich Aniołów Ja, Bóg, śpiewałem tobie, namaściłem cię i ukształtowałem. Upiększyłem twą duszę Mądrością i Pouczeniem, byś troszczyła się o Moje sprawy. Błogosławiony jest ten, kto Mnie słucha.

Zgromadź Moich wiernych, córko, i wszystko co napisałaś ze Mną, spraw, by Moje Słowa zostały poznane! Widzisz? Nadszedł czas, by ujawnić Moje Słowa. Pójdź, kocham Cię, córko, kochaj Mnie i nadal oznajmiaj Moje Słowa wszystkim narodom – Jahwe jest Moje Imię. Ja, Bóg, nigdy cię nie zawiodę.

 

Źródło:

http://www.voxdomini.com.pl/vass/14-01-2014.html

---------------------------------------------------------------

www.duchprawdy.com