Nowe Orędzie Jezusa

Vassula Ryden - 17 września 2013r

 

JEZUS: Daję ci Mój pokój, kwiecie. (...) Umacniaj nadal Mój Kościół gromadząc pasterzy! Wszyscy Moi pasterze sprawiają Mi radość i dodają Mi chwały, kiedy widzę ich razem budujących jedność; natomiast ci, których serca są Mi nieżyczliwe, napełniają Mnie goryczą.

Vassula: - Panie, oni wychwalali Twoje Święte Imię.

JEZUS: Rzeczywiście, wysławiali Mnie, a ich słowa pochwalne dosięgły Moich Uszu. Vassulo, czy znasz znaczenie tych słów: "i otrzymali wodę z litej skały, w pragnieniu ochłodę - z kamienia twardego”? Oznacza to, że to ja strzegłem i strzegę ich duszy pomimo pustyni, która ich otacza. Z powodu gwałtownych wichrów apostazji, dałem im wodę na tym pustkowiu; trzymam ich i będę trzymał blisko Mego Serca, z dala od węża tej wyniszczającej pustyni. Ugaszę pragnienie jedności wszystkich i będę poił ich tak długo, dopóki nie dowiodą, że są pokorni i gotowi do tego, by uniżyć się z miłością. Dlatego, Vassulo, rób wszystko, co możesz, aby żyć Prawdziwym Życiem we Mnie.

Żyj w pokoju z każdym, pracuj gorliwie dla Mnie, i nie poddawaj się z powodu drobnostek. Tak, drobnostek! Ponieważ to wszystko, co uważasz za ciężkie prześladowania, to dla Mnie drobnostki; zatem ciesz się i bądź zadowolona. Łaska, którą ci dano, różni się od daru, który ja ci dałem. Czy rozumiesz, Moje dziecko? I pamiętaj, Bóg nigdy nie odbiera Swoich darów, ani też nie zmienia Swego wyboru (Rz 11,29)…Błogosławię twoje starania, błogosławię osoby towarzyszące ci, które przyprowadziłem do ciebie, aby ci pomagali; wiele ich grzechów zostało wymazanych. Nie zapominaj, jak wynagradzam tych, którzy pełnią Moją Wolę z miłością i poświęceniem.

Każdy, kto służy Mnie, swemu Bogu, otrzyma nagrodę… Pozwól, że jeszcze raz przypomnę wszystkim: Moje Ciało jest Kościołem, jednym Kościołem; wszyscy zostaliście ochrzczeni w Jednym Duchu, który został wam dany jako napój; i wy wszyscy, którzy zgromadziliście się, chociaż byliście różnymi częściami Mojego Ciała, wy wszyscy dopełniliście Mojego Ciała, ponieważ należycie do tego samego Ciała. Wiecie o tym, a jednak Szatan głosi swoje bluźnierstwa już od lat i podtrzymuje wasz podział z obawy, że wszystkie członki Mojego Ciała pogodzą się, zgromadzą i zjednoczą.

Walczy on o to, abyście wszyscy byli podzieleni i żeby Mój Kościół pozostawał słaby aż do nieodwracalnego zniszczenia. Mam moc, aby zjednoczyć Mój Kościół i uleczyć go. Mam rzeczywistą moc, aby wskrzeszać zmarłych; Ja Sam powstałem z martwych, jednak potrzebuję waszej woli i zgody, aby to uczynić; potrzebuję waszej współpracy i tego, byście zmiękli i uniżyli się z prawdziwą pokorą i miłością! Porzućcie grzech waszego podziału…

Są tacy, którzy nie znają wcale ani Mnie ani wielkości Mojego Miłosierdzia. Tym mówię: z powodu waszej nieugiętości i ciemności rozpacz gromadzi się w waszym sercu, a wasze światło migocze niepewnie. Strzeżcie się, aby całkiem nie zgasło!

Kiedyś powiedziałem, że światłość Izraela stanie się ogniem i że Ja, jego Jedyny Święty – płomieniem, który pożre i pochłonie jego ciernie i jego głogi w jednym dniu (Iz 10,17). Dzisiaj mówię wam: tak wiele lat stałem pośród spustoszenia z powodu waszego podziału, ponieważ wielu z Moich pasterzy przestało troszczyć się o stado. Rozproszyli je. Nic się przede Mną nie ukryje. Wielu przestało Mnie słuchać. W przeszłości słyszałem czasami: “Mów Panie”, dzisiaj mówią „Któż jak ja?”. Ich zuchwałe zwyczaje świadczą przeciwko nim. O, jak bardzo cierpią Moi prawdziwi pasterze z powodu ich zuchwałości i zatwardziałości serca! Macie twarde serce i płaszcze przesiąknięte krwią, wasza świetność was opuściła. Uwłaczacie Mi beztrosko drwiąc z Mojego Miłosierdzia i wszystkich Moich darów udzielonych waszym godnym politowania czasom! Podnieście oczy i zobaczcie, kim jest Jedyny, który udziela swoich darów rodzajowi ludzkiemu. Wy wszyscy, którzy odrzucacie Moje dary udzielone wam przez Moje Miłosierdzie, odłączyliście się, i z tego powodu zdecydowałem zstąpić i namaścić wasze miasta przez tych, których namaściłem; zdecydowałem przyjść do was wszystkich i przekazywać Moje Słowo tak jak w przeszłości, po to, by Moje Słowo jak rosa orzeźwiło was znowu i jeszcze raz wytrysnęło zbawienie.. Moja Miłość stanie się płonącym ogniem trawiącym ciernie i głogi na Mojej drodze.

Nadal będę szerzył Swoje Orędzia Prawdziwego Życia w Bogu, ponieważ Mój Duch Łaski spoczął na Tobie, mały wojowniku. Czy pamiętasz, jak od początku przepowiadałem ci, że Moje Orędzia rozpowszechnią się i rozrosną jak las cedrów? Będę nadal ukazywał Swoją Chwałę. Będę nadal wspierał Swoimi Błogosławieństwami wszystkich, którzy ci pomagają. Będę nosił ich na Swoich skrzydłach i oni również zakosztują Mojej Słodyczy. Przypominaj wszystkim, aby pozostawali ze sobą w jedności, abyście mogli trwać w jedności ze Mną. Niech waszym jedynym pragnieniem będzie Mój Własny Dom, a ja zaopiekuję się waszymi własnymi domami. Żyjcie we Mnie i módlcie się gorliwie. To właśnie powiesz im ode Mnie.

Naucz się tego, córko: chociaż czujesz się jakby porzucona na bezludnej wyspie, nie lękaj się, Moja Obecność świeci nieustannie nad tobą. Ja, Pan, byłem i zawsze jestem blisko ciebie. Miłość cię kocha! IC

 

Źródło:

http://www.tlig.org/en/messages/1097/

Tłumaczenie: Magdalena Izabela Teresa 72

---------------------------------------------------------------

www.duchprawdy.com