Cud w Los Angeles 18 stycznia 2009 - Vassula Ryden

Święta Dziewica Maryja ukazuje się okryta Światłem, przed Vassulą Ryden w trakcie jej przemowy


18 Stycznia 2009. Pierwszy dzień "Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan", z udziałem wszystkich Kościołów chrześcijańskich na świecie.
A także, urodziny Vassuli Ryden, która od 1985 roku, otrzymuje orędzia od Jezusa Chrystusa pt: "Prawdziwe Życie w Bogu"

Cud w Los Angeles Vassula Ryden

OPIS TEGO CO SIĘ ZDARZYŁO

Vassula zawsze podróżuje z towarzyszem, w czasie spotkań na całym świecie. Została o tym pouczona przez samego Jezusa. I to właśnie jej towarzysz, robił zdjęcia ze spotkania tamtego dnia w Los Angeles. Jak możecie zauważyć poniżej, najpierw wszystko wyglądało normalnie.

Cud w Los Angeles Vassula Ryden
Cud w Los Angeles Vassula Ryden

Później, Najświętsza Dziewica ukazała się! ... obleczona w intensywną Światłość.

Cud w Los Angeles Vassula Ryden Cud w Los Angeles Vassula Ryden

Blask Światła jest tak jasny, że trudno stwierdzić, kto pojawił się przed Vassulą, ale niektóre osoby widziały o wiele więcej, niż można zobaczyć na zdjęciach...

"Zobaczyłem wielką, piękną, złotą aurę dookoła niej, kiedy przemawiała i bardzo jasne, złote światło za nią. Raz zobaczyłem Maryję Dziewicę z jej prawej strony, a trzy razy ze złotą zasłoną i rozświetlonymi rysami twarzy, przed Vassulą po jej lewej stronie."

- Mr. Richard E. Najera

Santa Monica School

Los Angeles

"... Weszłam do środka, a całe audytorium było rozświetlone i na Vassuli spoczywało wielkie, jasne i białe światło. Zmartwiłam się i powiedziałam do samej siebie: 'co się tutaj dzieje...nikt nie widzi Vassuli z powodu tego światła, które promieniuje bezpośrednio nad jej głową'. Wyszłam, a kiedy wróciłam, w audytorium znów panował półmrok, Vassula wyglądała normalnie i przemawiała."

- Sara Annunziata

Long Island, New York

Cud w Los Angeles Vassula Ryden
Cud w Los Angeles Vassula Ryden
Cud w Los Angeles Vassula Ryden

Dzięki towarzyszowi Vassuli, który przez cały ten czas robił zdjęcia, możecie zobaczyć, że Światło, które emanowało z Dziewicy Maryi nie skupione w jednym miejscu... nie jest jedynym Światłem. Dwa długie banery, po obu stronach Vassuli, z Jezusem po prawej i Świętą Dziewicą po lewej, a także mała ikona, dalej po lewej, również są rozświetlone. Jednak, duży, biały ekran projekcyjny, tuż za Vassulą, pozostaje bez zmian.

...kiedy na nią patrzyłam, zauważyłam nad jej głową jakby złotą koronę, promieniującą światłem w jej włosach, a gdy zaczęła się modlić... na moich oczach Vassula stała się Światłem, a we wnętrzu tego Światła, nie widziałam już Vassuli, ale Jezusa Chrystusa o przepięknej twarzy, nigdy nie zapomnę tej wizji...

- Nvard Kouyoumhian

Los Angeles, California

Zauważcie także, że całe pomieszczenie jest także rozświetlone.Jakby było włączone oświetlenie. Jeśli wrócicie do wcześniejszych zdjęć, tam audytorium jest w mroku!

Zapewniam, że nie użyto tu żadnych sztuczek ze światłem. To jest po prostu cud. Dlaczego - spytacie - Najświętsza Dziewica się pokazała? Oto, co sama Vassula ma do powiedzenia na ten temat...

Vassula na temat cudu

Poprzedniej nocy, poprosiłam Jezusa, aby naprawdę pokazał mi, że On będzie przy mnie w dniu, gdy będę świadkiem dla jedności Kościoła. Poprosiłam o znak, (raczej nigdy tego nie robię), ale tym razem tak się stało. Dla mnie, właśnie to był znak. Chrystus wysłał naszą Świętą Matkę, aby nam się ukazała i potwierdziła, że wszystko co mówię dla Jedności Kościoła pochodzi od Jej Syna, i że 'Prawdziwe Życie w Bogu' jest prawdziwym przesłaniem. Nie wybrałam, ani nie prosiłam o ten dar, ale to Jej Syn, Jezus Chrystus wysyła mnie, abym przekazała Kościołom Jego Własne Słowa i, to czego pragnie oraz jakiej pragnie Jedności. Był to, także mój urodzinowy prezent od Jezusa i Maryi, tamtego dnia.

Starałam się zachować roztropność i ostrożność, aby pochopnie nie pokazywać zdjęć z entuzjazmem, ale mieć najpierw wiarygodne dowody. Dowody nadeszły w następnych dniach, przez 2 świadków, jak dotąd, którzy potwierdzili, że także widzieli naszą Matkę w Świetle, w miejscu, gdzie jest to na zdjęciach, po mojej lewej stronie i przede mną.

Po dokładnym obejrzeniu i przebadaniu zdjęć, pragnę, abyście zanotowali: za mną, widać duży biały ekran, który był równoległy do dwóch długich ikon. Dwie ikony oraz mała, z lewej strony od banerów, zaczęły lśnić, ale biały ekran wciąż był ciemny. Ikony były zrobione na matowym materiale, o ciemnych barwach, mimo to jaśniały promieniującym światłem. Było to też potwierdzenie dla mnie, że żadna techniczna sztuczka przy pomocy aparatu nie miała tu miejsca, inaczej ekran, który był biały, również powinien emanować tym Światłem.

Wszystkie zdjęcia, były robione przez jedną osobę i jeden, ten sam aparat cyfrowy.

Dziękuję Bogu za Jego Obecność

W Chrystusie,

Vassula


Źródło:
1) www.tlig.org/en/spirituality/miracles/miracle-in-los-angeles/
2) miracleinlosangeles.infoCałość Bożych Orędzi "Prawdziwe Życie w Bogu" - Vassula Ryden :

Strona polska : http://www.voxdomini.com.pl/plmsg/plindex.html#all

Strona oficjalna po angielsku : http://www.tlig.org/en/messages/chrono/


www.duchprawdy.com

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!